KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835110
nr 1383 5110
Tord Ljungström, monogramsignerad, 1960. Olja på pannå, 23x21, yttermått inklusive ram: 30x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:07:21
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
6